NASZE USŁUGI

MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

  • Projekt instalacji fotowoltaicznej uzgodniony z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń PPOŻ
  • Zgłoszenie instalacji PV do Operatora Sieci Dystrybucyjnej(OSD)
  • Wykonanie instalacji z 5 letnią gwarancją na montaż. TAK, mają Państwo 5 lat bezpłatnej obsługi w razie awarii któregokolwiek podzespołu instalacji. Stosowane przez nas panele mają 15 lat gwarancji producenta, a falowniki i konstrukcje 10 lat.
  • Składamy wniosek z programu „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze” w imieniu klienta. Wystarczy upoważnić nas do reprezentowania i czekać na wpływ środków na konto 😉


MAGAZYNY ENERGII

Dobór i montaż magazynów energii producentów takich jak:

Pylontech H1 i H2 

Huawei Luna

GoodWe Lynx

ByD HVM i HVS

IMG_20210917_131221

POMIARY OKRESOWE I ODBIORCZE

Według obowiązujących przepisów stan instalacji elektrycznej powinien być sprawdzany co 5 lat. Dobry stan izolacji przewodów, poprawnie dobrane zabezpieczenia czy ciągłość przewodów ochronnych, są jednymi z czynników gwarantujących bezpieczeństwo użytkownika. Natomiast wykonanie pomiarów odbiorczych jest konieczne do oddania budynku do użytku. W przypadku oświetlenia awaryjnego czasookres pomiarów natężenia oświetlenia to rok. 


MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Wykonamy dla Państwa instalację elektryczną zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami. Doradzimy w kwestii zaplanowania ilości i rozmieszczenia łączników, punktów świetlnych oraz gniazd.

Usuwanie AWarii

Zdając sobie sprawę z zagrożeń jakie stwarza niesprawna instalacja elektryczna oferujemy swoją pomoc w nagłych przypadkach. W sprawach pilnych jesteśmy do dyspozycji całą dobę.

Przegląd instalacji fotowoltaicznych

przeglądy

Przegląd instalacji fotowoltaicznej pozwala na utrzymanie jej maksymalnej wydajności oraz wykrycie wadliwie pracujących elementów.

bulbs-3366585_1920

montaż i wymiana oświetlenia

Dzięki szerokiej gamie źródeł światła jaka jest dostępna obecnie na rynku możemy pomóc w realizacji najbardziej oryginalnych projektów. Pomożemy dobrać moc, natężenie oraz barwę światła odpowiednią do wnętrza czy miejsca pracy.

Podłączenie sprzętu agd

Producenci sprzętu AGD wymagają aby ich urządzenia podłączane były przez uprawnionych elektryków. Fakt ten jest potwierdzany wpisem do karty gwarancyjnej.